Щодо епідемічної ситуації на Дніпропетровщині – повідомили в облраді.
У регіоні стали частіше хворіти гострими кишковими інфекціями. Минулого тижня виявили 132 випадки. Це на 37,5% більше, ніж попереднього, що пов’язано із сезонним зростанням захворюваності.
Більше людей захворіли і коронавірусом. Ним заразилися 92 мешканці нашої області. Це на 33,3% більше,ніж минулого тижня.
А от захворюваність на ГРВІ знижується – в області зареєстрували 4833 випадки, що менше на 12,5%.
Трапляються поодинокі випадки коклюшу. Їх зафіксовано у Дніпрі, Кам’янському, Павлограді, Жовтих Водах та Синельниківському районі. Захворіли 6 дітей.
Юлія Олександрова









