Окупанти запустили на нашу область ударні дрони. Також вдарили дроном-камікадзе по Нікополю.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі 4 ворожих шахеди збили наші сили ППО над областю. По одному – у районі Дніпра та у Нікопольському районі. Ще два – у Криворізькому.
Вчора ввечері ворог поцілив по Нікополю дроном-камікадзе, а на ранок запустили по місту ще 3 безпілотники й обстріляли з артилерії.
Пошкоджені 5 приватних осель, 3 господарські споруди, інфраструктурний обʼєкт та лінія електропередачі. Наслідки обстрілів ще уточнюються.

Юлія Олександрова









