Сьогодні окупанти знову били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог з півтора десятка разів атакував Нікопольщину. Били дронами-камікадзе й артилерією по райцентру, Покровській та Мирівській громадам.
Пошкоджений готель, приватна оселя, будівлі, що не експлуатувалися, та комунальне підприємство.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









