Першу станцію облаштували у Широківській громаді.
Після підриву росіянами Каховської ГЕС вона дозволить за будь-яких умов забезпечити місцевих питною водою.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Таких установок в районі планують запустити 13.
Обладнання встановлять: в Апостолівській, Глеюватській, Гречаноподівській, Девладівській, Зеленодольській, Карпівській, Лозуватській, Новолатівській, Нивотрудівській, Софіївській громадах.
З реалізацією проєкту нашій області допомагає уряд Чехії.

Юлія Олександрова









