Окупанти били дронами-камікадзе й артилерією по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та на ранок ворог 6 разів атакував Нікопольський район.
Били дронами-камікадзе й артилерією по райцентру та Марганецькій громаді.
Через обстріли сталася пожежа, пошкоджені 10 приватних будинків, 4 господарські споруди, будівля, що не експлуатувалися, 4 лінії електропередачі та 2 газогони.
Головне, що ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









