Вночі окупанти запустили ударні дрони на область. Працювала наша ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Збили 4 шахеди, по 2 у Криворізькому та Нікопольському районах.
Дякуємо оборонцям неба за цілодобовий захист!
Юлія Олександрова









