Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог цілий день бив по Нікопольщині. Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Запускали дрони-камікадзе й обстрілювали з артилерії. Пошкоджені 3 приватні оселі, агрофірма, господарська споруда й авто.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









