Били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам з артилерії та дронами-камікадзе.
На щастя, сьогодні без постраждалих.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти близько десятка разів атакували Нікопольщину. Били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам з артилерії та дронами-камікадзе.
Пошкоджено 4 приватних будинки, знищена господарська споруда, ще дві пошкоджено, зачепило інфраструктурний обʼєкт, автомобіль, гараж, лінії електропередачі та газогони.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









