Сьогодні був трагічний день для нашого міста. Окупанти вбили у Дніпрі 5 людей. Також ворог знову бив по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За уточненою інформацією, через ранкову атаку по Дніпру загинуло 5 людей, 53 – поранені.
Також за день окупанти більше півтора десятка разів атакували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе й артилерією.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджений ліцей, 4 приватні оселі, інфраструктурний обʼєкт. Через обстріли сталися загоряння, які оперативно ліквідували рятувальники. Зачепило господарські споруди, вантажівку та газогін.

Юлія Олександрова









