Сьогодні ворог знову цілий день тероризував мирних мешканців Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризували Нікопольщину.
У райцентрі постраждали двоє чоловіків. 21-річного хлопця госпіталізували у стані середньої тяжкості, а 61-річний чоловік лікуватиметься вдома.
Загалом за день було майже два десятки атак. Били артилерією та безпілотниками різного типу. Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, підприємства, адмінбудівлі, 7 приватних осель. Сталася пожежа у дачному будинку, зачепило 4 господарські споруди, авто, лінію електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









