Окупанти били по Нікополю та по Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю збили ворожий розвідувальний безпілотник.
Ввечері та вранці ворог атакував Нікопольщину.
Били з артилерії по Марганецькій громаді, а також запустили дрони-камікадзе на Нікополь.
Пошкоджена приватна оселя. Втім, головне, що ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









