Вже з цього місяця забезпечать до 15 % зростання зарплат для медсестер, лікарів, вихователів-методистів та музичних керівників, що працюють у міських дитсадках, школах і закладах профтехосвіти.
Це стане можливим завдяки муніципальним надбавкам.
Про це повідомив мер Дніпра.
-Найближчої сесії депутатський корпус розгляне виділення необхідних коштів. Близько 5,5 млн грн. Як і з доплатами для вихователів дитсадків, котрі ми ввели у червні, це — ініціатива суто на рівні територіальної громади, – зазначив Борис Філатов.
Софія Світла









