Протягом дня окупанти знову били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Артилерією та дронами-камікадзе цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Через обстріли сталися кілька пожеж, горіли дахи двох приватних осель, зайнялися і дві господарські споруди, одна – повністю знищена.
Пошкоджений магазин, підприємство, 17 приватних будинків, 14 господарських споруд, майже три десятки сонячних панелей, автівка, 2 мікроавтобуси, лінії електропередачі та газогін.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









