Нікопольщина знову потерпає від ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог обстріляв з артилерії Марганецьку громаду Нікопольського району. Запустили близько двох десятків снарядів.
Вранці атаки по району продовжилися. Ворог спрямував на Нікополь дрони-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









