Ворог знову тероризував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі ворог продовжував бити по Нікопольщині.
Окупанти цілили по населеним пунктам Покровської та Марганецької громад.
Запустили з півтора десятка артилерійських снарядів і дрон-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









