Окупанти сьогодні били по Нікополю, Червоногригорівській, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти більше півтора десятка разів атакували Нікопольщину. Били дронами й артилерією по райцентру, Червоногригорівській, Мирівській та Покровській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджено 8 приватних будинків, 4 господарські споруди, 2 гаражі, парник, лінії електропередачі й сонячні панелі.
За уточненою інформацією, від ранкового удару по Нікополю пошкоджено ще одну оселю та господарську споруду. Втім, головне, що люди цілі.
Також вдень в області було гучно, але все добре, минулося.

Юлія Олександрова









