Сестри Кіченок з Дніпра переграли китайських спортсменок на старті Олімпійських ігор-2024.
Людмила та Надія успішно стартували у парному розряді олімпійського тенісного турніру.
В 1/16 фіналу український дует у двох сетах переграв китайський дует Ван Сіньюй / Чжен Сайсай за 1 годину та 5 хвилин.
Вітаємо наших спортсменок! Пишаємося!
Софія Світла









