Окупанти сьогодні били з артилерії та дронами-камікадзе по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти гатили по Нікопольщині. Били з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
У Нікополі через удар російського безпілотника постраждав чоловік 69 років. Йому надали необхідну медичну допомогу, лікуватиметься вдома.
Пошкоджена багатоповерхівка, 4 приватних будинки, 3 господарські споруди, паркани, ворота та газогін.

Юлія Олександрова









