Атаки по Нікопольщині не припинялися з вечора і до ранку.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти близько десятка разів гатили по району з артилерії та дронами-камікадзе.
Ворог цілив по райцентру, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах.
У Нікополі зачепило 2 господарські споруди, мікроавтобус і сонячні панелі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









