Ворог бив по Нікополю, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти били по Нікопольщині близько двох десятків разів.
Ворог цілив по райцентру, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах артилерією і дронами-камікадзе.
Пошкоджена амбулаторія, комунальне та сільськогосподарське підприємство, багатоквартирний будинок, 6 приватних осель, господарська споруда, адміністративна будівля, пожежна та легкова автівка.

Юлія Олександрова









