Ворог обстріляв Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворожий безпілотник вдень збили над областю наші оборонці неба.
Ворог більше двох десятків разів атакував Нікопольщину.
Били артилерією та дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах. Останню обстріляли ще й з «граду».
Пошкоджене приватне і транспортне підприємство, нежитлова будівля. Поранений 33-річний чоловік. Зайнялася й приватна оселя.
Одну з громад Криворіжжя ворог обстріляв з артилерії. Спалахнула суха трава. Загоряння ліквідували рятувальники.

Юлія Олександрова









