Сьогодні у Дніпрі у селищі Шевченка виявили ртуть на дорозі.
Це сталося на перехресті вулиці Столярна та провулку Магістральний, повідомляє Інформатор.
На місце прибули поліцейські та рятувальники.
За попередньою інформацією від рятувальників, ртуть вилилась зі сміттєвоза. Приблизна площа – 9 квадратних метрів.
У пресслужбі ГУНП області
повідомили, що правоохоронці вже зафіксували інформацію. Наразі встановлюють обставини події. Також з’ясовується, наскільки це небезпечно для мешканців.
Інна Кот









