Окупанти атакували Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від пізнього вечора і до ранку окупанти били по Нікопольському району.
Цілили дронами-камікадзе й артилерією по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджений приватний будинок, господарська споруда та газогін. На щастя, ніхто не постраждав.
Криворізький район також був під ворожим обстрілом. Там пошкоджена оселя та постраждала 85-річна жінка.

Юлія Олександрова









