24 серпня на Алеї пам’яті у Дніпрі вшанували пам’ять героїв, що віддали життя за свободу держави.
Покласти квіти до стел, де увічнено імена та обличчя українських оборонців, прийшли військові, поліцейські та рятувальники, керівники міста та області.
Також зібралися небайдужі містяни.
На заході відслужили панахиду за полеглих Героїв.

Софія Світла









