Сьогодні на рідну землю з ворожого полону повернулися 115 захисників – воїни Нацгвардії, Збройних Сил, Військово-морських сил, Державної прикордонної служби.
Наразі відомо, що серед звільнених є троє хлопців з Дніпропетровщини – з Нікопольщини та Новомосковського району.
Зовсім скоро вони зможуть обійняти своїх рідних!
Вітаємо на рідній землі!
Софія Світла









