Владислав Білий з Дніпра завоював срібну медаль у метанні спису, клас 38.
Це вже третя нагорода на Паралімпійських іграх у Парижі, яку вибороли мешканці нашої області для збірної України.
На минулій Паралімпіаді у Токіо спортсмен вже виборов срібну медаль. Тепер став призером і у Парижі.
Вітаємо Владислава та його тренерів з новим досягненням!
Софія Світла









