За минулу добу ворог атакував кілька енергетичних обʼєктів в області.
Внаслідок атаки дрона на одній з підстанцій вимикалось обладнання, знестурмлювались побутові споживачі у 13 населених пунктах.
Після закінчення повітряної тривоги через задимлення території підстанції персоналом була відключена повітряна лінія, знеструмлювалась підстанція, побутові споживачі та місцева промисловість.
Про це повідомили у Міненерго.
Наразі живлення для всіх споживачів відновлено.
Софія Світла









