Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Трагічний день у Нікополі. Через ворожий артобстріл вранці загинула 16-річна дівчина. Її дістали рятувальники з-під завалів, але поранення були дуже важкими.
Ще троє людей постраждали, 79-річного чоловіка госпіталізували у стані середньої тяжкості, 74-річний чоловік і 66-річна жінка лікуватимуться вдома.
Загалом за день по району було близько півтора десятки атак, окупанти били артилерією, дронами-камікадзе і скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 12 приватних будинків, підприємство, 8 господарських споруд, інфраструктура, гаражі, авто і лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









