Окупанти били по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі окупанти били по Нікопольщині з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
У Нікополі постраждала 73-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості. Пошкоджені 4 приватні будинки, 2 господарські споруди та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









