Сьогодні ворог накоїв лиха у Нікополі.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину більше півтора десятка разів.
Ввечері через ворожий обстріл у Нікополі загинула 80-річна жінка. Чоловік того ж віку був госпіталізований до лікарні.
Окупанти цілили з артилерії і дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, приватні будинки, господарські споруди, гараж, мопед, трактор, автівки та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









