Окупанти били по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі окупанти декілька разів атакували Нікопольський район.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах з артилерії. Нікополь також обстріляли з «граду» та запустили на місто дрон-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









