Сьогодні знову сталася атака
дронів-камікадзе на Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні окупанти атакували Нікополь дронами-камікадзе.
Цілили по автівкам, дві машини – пошкоджені. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









