Ворог сьогодні знову гатив по Нікопольщині. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог з десяток разів атакував Нікопольщину. Бив артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджений приватний будинок, гараж та господарська споруда. На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









