Вночі ворог знову атакував Нікопольщину артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог знову атакував Нікопольщину.
Били з артилерії по Марганцю. На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова
Цього разу без постраждалих









