Волонтер Умід Джуракулов повідомив, що його машину спалив підліток, якому обіцяли великі гроші замовники з рф.
Але диверсант виявився не досвідчений, бо його майже одразу затримали правоохоронці.
Однак, авто вже не повернути, воно вигоріло вщент.
Спалену автівку мали передати одному з підрозділів ЗСУ. Кошти на неї зібрали за допомогою донатів небайдужих людей.
На російських інформресурсах вихваляються “успішною” роботою “партизана” та показують фото спаленого авто.

Інна Кот









