Невдовзі вода з’явиться в кранах всіх мешканців Марганця і Покрова. Зараз система заповнюється.
Без централізованої послуги люди були останні дні.
Це відголоски проблеми, яка тягнеться ще з моменту підриву росіянами Каховської ГЕС.
Тоді, аби заживити зневоднені через теракт громади, звели та запустили в роботу магістральний водогін. Втім, стало питання здорожчання тарифу за послугу, який до того не переглядали роками.
Було прийняте рішення: для містян він залишиться незмінним. Натомість борги стало накопичувати підприємство, яке транспортує воду. Це й призвело до тимчасового відключення.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
За рахунок субвенції з держбюджету покриють різницю між реальною вартістю послуги і сумою, яку сплачує населення.
Вже є домовленість про виділення коштів.
Софія Світла









