Під час комендантської години “швидка” мчала на виклик до пацієнта, але не доїхала.
Це сталося позаминулої ночі.
Фельдшери розповіли, що на неосвітлену дорогу викотили протитанкові “їжаки”, на які і наїхала “швидка”.
На щастя, медики не постраждали. А от авто дуже пошкоджено.

Інна Кот









