Ботсаду ДНУ завтра, 19 жовтня, знову влаштовує день відкритих дверей.
Унікальна можливість відвідати цей куточок природи у вихідний випадає не часто, бо зазвичай сад працює тільки по буднях.
Обіцяють, що буде багато цікавого:
-Буде відкрита експозиційна оранжерея.
-Відбудуться екскурсії дендрарієм.
-У приймальні саду пригощатимуть гарячим трав’яним чаєм.
-Можна буде купити рослини у виробничій теплиці та парниках.
У цю суботу ботсад працюватиме з 10.00 до 16.00.

Софія Світла









