Сьогодні окупанти запустили ракети на нашу область. Є постраждалі та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Через ворожу атаку у Дніпровському районі постраждали п’ятеро людей. Серед них – двоє дітей 8 та 15 років. Пошкоджена інфраструктура.
За день окупанти близько десятка разів атакували Нікопольщину. Били з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 11 приватних будинків, 3 господарські споруди, підприємство, вантажівка, лінії електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









