Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог цілий день поливав вогнем Нікопольщину – більше двох десятків атак. Били з артилерії, дронами-камікадзе, скинули боєприпас з безпілотника та обстріляли з «Граду».
Цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах. Пошкоджені 8 приватних будинків, 5 господарських споруд, підприємства, автівки, гараж. Зачепило інфраструктуру, газогони та лінію електропередачі.
Обійшлося без жертв та постраждалих.

Юлія Олександрова









