Мешканцям Синельникового, Павлограда, Першотравенська та Тернівки з 26 листопада буде тимчасово призупинено водопостачання у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на підприємстві ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Орієнтовний час відновлення подачі води – з 28 до 29 листопада.
Мешканцям варто зробити необхідні запаси води на кілька днів.
Софія Світла









