Сьогодні знову повідомили про замінування будівлі Дніпропетровської обласної ради.
Будівлю обстежили вибухотехніки, працівників евакуювали.
Деталі розповів голова облради Микола Лукашук:
-Такі випадки трапляються часто, через що доводиться переривати роботу і евакуйовувати людей. Мета цих дій зрозуміла – провокація та дестабілізація роботи органів місцевого самоврядування. Приміщення облради перевірили, вибухонебезпечних предметів фахівці не знайшли, – повідомив голова облради.
Інна Кот









