На підприємстві, що забезпечує водою близько 50 тисяч мешканців, встановили сонячну електростанцію потужністю 150 кВт.
Вона допоможе заощаджувати електроенергію, забезпечувати стабільну роботу підприємства навіть у кризових ситуаціях та покривати 100% споживання у сонячні дні.
-Проєкти альтернативної енергетики, як цей, є особливо важливими під час війни, коли через російські обстріли енергетичних об’єктів часто виникають перебої з електрикою. Такі ініціативи підвищують енергетичну незалежність критичної інфраструктури, – зазначив голова облради Микола Лукашук.
Софія Світла









