Після ранкової атаки у Дніпрі все ще залишаються без тепла багато осель на лівому березі.
Без теплопостачання, зокрема, мешканці житломасиву Сонячний та Придніпровськ. Зараз у Придніпровську близько 65 будинків поки без тепла.
Газ, вода та електрика є.
Про це повідомив мер Борис Філатов.
Він також закликав енергетиків не застосувати для Придніпровська графіки відключень, аби люди могли грітися за допомогою електроприладів.
У Придніпровську знову довелося евакуйовувати одну з лікарень, де перебуває більше 100 пацієнтів. Їх розподілять до інших лікувальних закладів Дніпра.
Також пошкоджено 7 закладів освіти.
Через відсутність опалення 8 дитсадків поки що не зможуть приймати дітей.
На Сонячному садочки зможуть працювати.
Загалом по місту у будинках 300 вибитих вікон.
У Дніпрі триває ліквідація наслідків ворожої атаки.
Інна Кот









