У День Соборності України мешканці Дніпра об’єдналися в символічній акції, яка нагадала про історичний Акт Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою.
Учасники з обох берегів міста одночасно вирушили назустріч одне одному з прапорами України.
Обидві колони зустрілися всередині Нового мосту, що символізувало об’єднання.
До участі запросили всіх охочих.
Акція зібрала десятки учасників із різних районів міста.

Софія Світла









