У Павлограді провели рятувальну операцію, аби визволити з пастки собачку.
Співробітникам муніципального Притулку для бездоглядних тварин КП «Затишне місто» разом з небайдужим павлоградцем Дмитром довелось витягувати песика з 5-метрової бетонної ями.
-Є велика вірогідність того, що долю цього чорного кобеля, а також двомісячних цуценят намагалась вирішити якась безжальна особа.
На щастя, живуть на білому світі добрі люди з чуйним серцем. Дмитро сказав, що забере собі врятованого від голодної смерті чотирилапого друга, щоб, не дай Боже, пес не повернувся до свого колишнього господаря-живодера, – розповіли у КП.
Цуценят Дмитру вдалося витягти самостійно, а от для порятунку песика знадобилася допомога.
Для того, аби упіймати собаку у замкнутому просторі, йому вкололи снодійне. Через 15 хвилин песик відійшов від наркозу.
Наразі з твариною усе добре.
Софія Світла









