Внаслідок ворожих обстрілів в області сталися масштабні руйнування та є п’ятеро постраждалих.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мешканців Нікопольського району.
У Нікополі через ворожий артобстріл постраждали 5 чоловіків від 30 до 39 років. Їм надали усю необхідну медичну допомогу. Один з чоловіків залишився у лікарні у стані середньої тяжкості.
Російські війська цілили з артилерії та дронами-камікадзе не тільки по Нікополю, а також по Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджена приватна оселя, підприємство, лінія електропередачі та сонячні панелі.
Також ворог атакував населені пункти Синельниківського району. Там пошкоджені 6 приватних будинків та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, через нічну ворожу атаку у Дніпрі пошкоджені 9 багатоповерхових будинків. Побиті вікна і дахи.

Юлія Олександрова









