З 20 по 26 січня вогнеборці ліквідували 82 пожеж в області і: з них 40 – у житловому секторі, 11 – у нежитловому та 8 – на транспорті. Ще 15 разів виїжджали гасити екосистеми.
Загалом протягом тижня в області врятували 39 людей. На жаль, 10 осіб загинуло, серед них 1 дитина.

Інна Кот









