Сьогодні до ДСНС надійшло повідомлення від небайдужих мешканців про те, що в Центрально-Міському районі Кривого Рогу цуценята впали в глибоку яму та потребують допомоги.
На місці рятувальники виявили, що двоє маленьких собак опинилися у вузькому заглибленні глибиною близько 2 метрів.
Використовуючи лопату та драбину, співробітники ДСНС спустилися до тварин і підняли їх на поверхню.
На щастя, життю та здоров’ю цуценят більше нічого не загрожує.

Софія Світла









