Вагон потягу Дніпро — Хелм заповнився чадним газом з пічки під час руху.
Через несправність опалювальної системи пасажири ледь не задихнулися. Але проблему так і не вирішили. Провідниця тільки намагалася заспокоїти людей.
Про надзвичайну ситуацію повідомив пасажир з Дніпра Сергій Чернявський.
-Це не погана якість світлин, то так виглядає коридор купейного вагону. Це дим з угарного газу з пічки, коли їхав з Дніпра до Києва у купейному вагоні. Потяг 119 Дніпро – Хелм.
Тричі кликав провідницю. Повне купе та коридор у диму від печки з вугілля. Керманич потягу, до речі, повідомив, що перехід між вагонами зачинений, бо є розпорядження зачиняти, бо крадуть речі, – поділився дніпровський журналіст у соцмережах.

Інна Кот









